Můj život s přírodou ..

Příroda přispívá ke kvalitě našeho života. I proto si jí velmi vážím a snažím se pro ni udělat jen to nejlepší.... A vám se snažím přinášet svědectví o její nekonečné kráse, která nám všem pomáhá žít v této době .....


Panama
Panama


S čím fotím:

S fotoaparáty Canon EOS R6 Mark II, dále s Canon EOS 5D Mark IV.

S objektivy Canon 100-400mm f/4.5-5.6 L IS USM II, Canon 17-40mm f/4 L USM

Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO

Stativ a další potřebné maličkosti

Když padne otázka, kam letět fotit a co,odpovědˇ je vždy stejná - kolibříky. Prvního kolibříka jsem viděla a fotila v Ekvádoru, a jelikož jsme přiletěli večer, nemohla jsm ani dospat, abych ho už viděla. Ještě skoro za tmy jsem už běhala venku, ale musela jsem si počkat na teplé paprsky slunce, než přiletěl první. Tak to vypadá, že jsem si na nich snad vytvořila závislost, ale já bych se na ně vydržela dívat celý dny. Kolibříci mají neuvěřitelně krásné barevné peří, jsou to dokonalí letci, rychlý metabolismus  se promítá i do jejich spánku, kdy upadají do stavu podobného hibernaci, protože by jinak přes noc vyhladověli. Díky velkému množství energie stráví kolibřík téměř veškerý čas sháněním a pitím nektaru.

Některé fotografické cesty

Má první fotografická cesta byla na Helgoland, a další následovaly... Ekvádor, Finsko, Florida, Francie, Itálie, Jihoafrická republika, Kostarika, Madeira, New York, Panama, Rakousko, Santorini, Shetlandy, Srí Lanka, Švědsko, Turecko, Zakynthos. Některé fotografie jsou k vidění ve fotogalerii.

Bez souhlasu autora si fotky nestahujte
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!